ТОП продажРаспродажаРейтинговые

Статьи о керамике

Головна2

Майстер-кераміка – виробник кераміки, садового декору, елементів ландшафтного дизайну

Кожен виріб нашої майстерні має особливу енергетику, оскільки всі вони – ручної роботи. Наше завдання зробити ваш сад та будинок особливим, декорованим унікальними виробами:

 • Садові фігури ручної роботи
 • Декор для саду у вигляді фігурок тварин, скульптур, садових куль
 • Горщики для квітів, садові вази, великі вазони для дерев та кашпо для квітів
 • Сувеніри, фігурки людей та казкових персонажів, подарунки на новий рік,
 • Декор для дому у вигляді різноманітних настінних світильників, ліпнини, барельєфів
 • Облицювання для камінів та печей, вуличних печей барбекю, декору альтанок та зон відпочинку
 • Фасадний декор для оздоблення стін, декору на вікна, балюстради для входу в будинок, оздоблення кутів, родові герби, колони, пілястри, фасадна плитка і т.д.

Наше виробництво існує 10 років. Ми успішно експортуємо керамічну продукцію до Європи, країн колишнього СНД, США та Канади. Працюємо з ландшафтними дизайнерами та садівниками, пічниками та будівельними організаціями по всіх регіонах України.

Чому краще вибрати наші вироби як декор для саду та будинку?

 1. Вироби дуже міцні, як камінь (фігурки можна не прибирати з газону при поливі, не заносити на зиму до приміщення)
 2. Натуральні, природні кольори (садовий декор із шамотної глини не вигоряє та не втрачає своїх зовнішнього вигляду протягом десятиліть)
 3. Екологічно чистий, сертифікований, безпечний для дітей та навколишнього середовища матеріал – морозостійка, вогнетривка шамотна кераміка.
 4. Садовий декор стійкий, важкий і порожнистий з середини.

Окрім готової продукції у нас на складі та серійних виробів, ми маємо можливість приймати замовлення на індивідуальне виготовлення: фігурок, кашпо для квітів та вазонів для дерев.

Крім садової кераміки, ви можете замовити індивідуальний проект для облицювання та декорування свого будинку як зовні, так і всередині. Володіємо великим асортиментом фасадного декору під будь-яку стилістику оздоблення будинку. У нашому асортименті великий вибір камінних облицювань та декору для печей. Ви можете вибрати в нашому інтернет-магазині вже готові камінні портали, або замовити індивідуальне виготовлення з урахуванням стилю інтер’єру та смаку (кутові каміни, класичні, каміни в стилі бароко, декор плитки каміна з різноманітним візерунком). Надаємо послуги візуалізації майбутнього об’єкту. Працюємо віддалено по всій Україні.