Обслуговування великих замовлень

Як ми надсилаємо продукцію своїм клієнтам

Обслуговування великих замовлень 1«Майстер-Кераміка» займається виробництвом багатьох декоративних керамічних виробів для інтер’єру та ландшафтного дизайну. Всі наші вироби виготовлені з шамотної глини, вони відрізняються особливою міцністю та довговічністю. Наші горщики, вази та великі квіткові вазони, скульптури та фонтани, встановлені на свіжому повітрі, не кришаться через кілька років, як бетонні аналоги – вони можуть стояти десятиліттями, не змінюючи свого зовнішнього вигляду.

Гарантія на наші вироби – 100 років. І це не просто слова. Адже шамот обпалюється в печах муфельних при температурі понад 1200 град. Спікаючись, він стає термостійким та твердим як камінь.

Наше виробництво знаходиться у м. Запоріжжі, але наші вироби досить легко переносять далеку дорогу і ми надсилаємо замовлення нашим клієнтам як в інші міста України, так і в країни СНД та Європи.

Важливим напрямком нашого виробництва є виготовлення унікальних архітектурних облицювальних елементів ручної роботи для облицювання фасадів будинків, печей та камінів.

 

 Як ми працюємо та приймаємо замовлення

Обслуговування великих замовлень 2Якщо Ви плануєте облицювати якийсь великий об’єкт – будинок, база відпочинку, готель і т.д., то наш дизайнер виїжджає на виміри, фотографування та документування об’єкта – йому необхідно на вічі побачити архітектурні та стильові особливості будівлі, щоб створити цільне оформлення фасаду, не перевантажене декоративними “красивостями” і одночасно – оригінально та художньо оформлене.

У межах міста Запоріжжя такий виїзд не сплачується. В інші міста України вартість виїзду обумовлюється індивідуально.

У разі облицювання пічного комплексу, каміна або декору будь-якої стіни, набагато дешевша наступна схема роботи:

  • Ви нам дзвоніть, ми відповідаємо на питання, що вас цікавлять
  • Надаєте нам необхідні розміри об’єкта (фото, схеми можна надіслати на Viber або Email)
  • Ми розробляємо 3D моделі об’єкта (з урахуванням усіх Ваших побажань)
    І на підставі моделі розраховуємо необхідну кількість матеріалів, їх вартість та термін виготовлення
  • Розробляємо та виготовляємо архітектурні елементи, скульптури та елементи декору.
  • Відправляємо готову продукцію будь-яким зручним для Вас перевізником.

Ви можете подивитися, як відбувається робота над замовленням тут:

Протягом усього процесу монтажу облицювальних елементів, наші фахівці консультуватимуть Ваших майстрів до фінальної стадії оздоблювальних робіт.

Докладніше про каміни та пічні комплекси тут .

Вартість облицювання камінів та пічних комплексів, фасадів будівель

Обслуговування великих замовлень 3Ціна облицювання залежить від вартості всіх її складових: жароміцної плитки, стільниці, декоративних елементів (фризів, карнизів, ліпнини, колон, скульптур). Приблизно ви можете визначити цю вартість самі, подивившись вартість кожного елемента (зазначена у картці товару) у категорії Архітектура і Шамотна плитка.

Але остаточно ми сформуємо вартість на весь комплекс після затвердження ескізу облицювання.

Крім того, великим замовникам ми надаємо знижки.

Якщо ви, разом з декоративними елементами облицювання фасаду, замовляєте у нас предмети ландшафтного дизайну – фонтани скульптури, вуличні та інтер’єрні світильники , квіткові вазони – ми розглядаємо вас як нашого постійного клієнта та ваша знижка буде розраховуються індивідуально.